Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
KRAFTDYSE 40075 - 28845260 - KARCHER
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845260
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
28845260
Rubix:
6214264
Produsent:
28845260
EAN:
4039784184541
Produktinformasjon : KRAFTDYSE 40075 - 28845260 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47670660
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.769-048.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47632500
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130270
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26407810
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379000
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.640-482.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.763-253.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 41170340
Dyse høytrykksspyler Kärcher 64150840
Dyse høytrykksspyler Kärcher 57630200
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671440
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833960
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834010
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671480