Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
Power Nozzle TR 25068 - 21130270 - Kärcher
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130270
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
21130270
Rubix:
6266521
Produsent:
21130270
EAN:
4054278175614
Produktinformasjon : Power Nozzle TR 25068 - 21130270 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130490
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.884-544.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833900
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47690060
Dyse høytrykksspyler Kärcher 6.415-428.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.639-187.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47630360
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834030
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379010
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833940
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.765-001.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.883-391.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.884-525.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833980
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845400