Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
DYSEPAKKE 062, 1300-1800 LTR./T - 26407810 - KARCHER
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26407810
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
26407810
Rubix:
6214706
Produsent:
26407810
EAN:
4039784114425
Produktinformasjon : DYSEPAKKE 062, 1300-1800 LTR./T - 26407810 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.883-391.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833890
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28837850
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28838040
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833940
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.883-803.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26406880
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379020
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379060
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845220
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833880
Dyse høytrykksspyler Kärcher 64155300
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834080
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47640120
Dyse høytrykksspyler Viper 101119747