Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
KRAFTDYSE 25055 - 28834010 - KARCHER
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834010
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
28834010
Rubix:
6204150
EAN:
4002667045925
Teknisk sammendrag
Åpning
55
mm
Produktinformasjon : KRAFTDYSE 25055 - 28834010 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Åpning
55
mm
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Opprett PDF fra produktsiden
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47630360
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47632540
Dyse høytrykksspyler Kärcher 41170340
Dyse høytrykksspyler Kärcher 41170390
Dyse høytrykksspyler Kärcher 57630160
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845260
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28838310
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833980
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.769-048.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379060
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26406940
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26391880
Dyse høytrykksspyler Kärcher 6.415-428.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833970
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833990