Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
DYSEINNSATS - 47690480 - KARCHER
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.769-048.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
4.769-048.0
Rubix:
6212882
Produsent:
4.769-048.0
EAN:
4002667515640
Produktinformasjon : DYSEINNSATS - 47690480 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834050
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28842810
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.113-011.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.117-032.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130370
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671480
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.884-535.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671500
Dyse høytrykksspyler Kärcher 57630150
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379000
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.640-482.0
Dyse høytrykksspyler Spartex 855191
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47639310
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671470
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379060