Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
Trippeldyse TR 042 - 41170340 - Kärcher
Dyse høytrykksspyler Kärcher 41170340
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
41170340
Rubix:
6362844
Produsent:
41170340
EAN:
4054278229010
Produktinformasjon : Trippeldyse TR 042 - 41170340 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.113-011.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28838040
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833970
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.883-400.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.643-147.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833940
Dyse høytrykksspyler Kärcher 57630170
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130220
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47632530
Dyse høytrykksspyler Spartex 855165
Dyse høytrykksspyler Kärcher 64155300
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26406870
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834050
Dyse høytrykksspyler Kärcher 5.763-089.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.114-030.0