Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
Kraftdyse TR 25060 - 21130260 - Kärcher
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.113-026.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
2.113-026.0
Rubix:
6250791
Produsent:
2.113-026.0
EAN:
4054278174723
Produktinformasjon : Kraftdyse TR 25060 - 21130260 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.114-041.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834060
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845340
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26404010
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834070
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833900
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834010
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28838210
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834080
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.765-001.0
Dyse høytrykksspyler Spartex 855191
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130270
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671470
Dyse høytrykksspyler Spartex 855163
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671500