Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
Power nozzle TR 25033 - 21130630 - Kärcher
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130630
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
21130630
Rubix:
6368770
Produsent:
21130630
EAN:
4054278257822
Produktinformasjon : Power nozzle TR 25033 - 21130630 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130490
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.114-030.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26404420
Dyse høytrykksspyler Kärcher 57630200
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833880
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28834030
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26407810
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47690010
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28842810
Dyse høytrykksspyler Kärcher 41140210
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845260
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130270
Dyse høytrykksspyler Kärcher 41130080
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47630390
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.769-048.0