Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
STRYKEBORDS TREKK - 28849690 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 28849690
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
28849690
Rubix:
6214216
Produsent:
28849690
EAN:
4039784205390
Produktinformasjon : STRYKEBORDS TREKK - 28849690 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941270
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47770850
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.273-016.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694520
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69066420
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065090
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690010
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624090
Tilbehør gulvrensere Kärcher 51109220
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624470
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63712080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 66541190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64354390
Tilbehør gulvrensere Kärcher 5.115-721.0