Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
BØRSTEVALSE, RØD (CV 30/1) - 69066420 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69066420
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
69066420
Rubix:
6205973
Produsent:
69066420
EAN:
4039784050143
Produktinformasjon : BØRSTEVALSE, RØD (CV 30/1) - 69066420 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 40370130
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624460
Tilbehør gulvrensere Kärcher 50370610
Tilbehør gulvrensere Kärcher 8.621-612.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698940
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941270
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.762-251.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.273-210.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 65410260
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69900090
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64353530
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065640
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69039990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732050
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.654-112.0