Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
BØRSTEVALSE KOMPL. HVIT - BR 55/40 - 47624090 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624090
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
47624090
Rubix:
6212966
Produsent:
47624090
EAN:
4039784203501
Produktinformasjon : BØRSTEVALSE KOMPL. HVIT - BR 55/40 - 47624090 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69060540
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64353840
Tilbehør gulvrensere Kärcher 51152550
Tilbehør gulvrensere Kärcher ORANGE BR 45/40
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69582340
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69973400
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.369-456.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69063320
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.906-644.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 40426100
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690010
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69066410
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69058610
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47622520