Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
Padholder
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63712080
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
63712080
Rubix:
6249370
Produsent:
63712080
EAN:
4039784646797
Produktinformasjon : Padholder
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698900
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69039990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63699580
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941120
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63697890
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.906-041.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694530
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065320
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624160
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.997-355.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622630
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941290
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690220
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63699100