Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
Kraftmunnstykke TR 0075 - 21130370 - Kärcher
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130370
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
21130370
Rubix:
6266522
Produsent:
2.113-037.0
EAN:
4054278175010
Produktinformasjon : Kraftmunnstykke TR 0075 - 21130370 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.113-023.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833890
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47670680
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47671470
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.763-252.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.884-525.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47639300
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47632070
Dyse høytrykksspyler Kärcher POWERSPROEIER 25 GRD
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.113-026.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.884-521.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130630
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26407810
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47670650
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47690060