Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Brotsjer
(545)
Freser
(1 872)
Forsenking, avfasing, avgrading
(293)
Bor
(7 917)
Utstyr til roterende/vibrerende verktøy
(464)
Saging
(386)
Gjengeverktøy
(3 485)
Stansing, rifling, brosjing, valsing, gravering
(73)
Støpeutstyr
(17)
Olje og smøring til maskinering
(11)
Halvfabrikat
(6)
Maskinverktøytilbehør
(631)
Elektroerosjonsutstyr
(13)
Slipemidler
(4 693)
Se Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
Hullbor fres
(36)
Hakkfres
(421)
Massive bor
(6 135)
Borekroner
(22)
Bor med borekrone
(367)
Betongbor
(492)
Trebor
(355)
Bor
(87)
Se Bor
Rubix kategorier
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
Bor
Trebor
Trebor
Trebor
IR BLUE GROOVE 4X 8MM X 157MM
Trebor Irwin 10502804
Trebor Irwin
Se teknisk informasjon
Referanser
Irwin:
10502804
Rubix:
355029
Produsent:
10502804
Produktinformasjon : IR BLUE GROOVE 4X 8MM X 157MM
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
37,95
kr
Eks. mva
/
stykk
47,44
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Velg varianter (34)
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Trebor Irwin 10502839
Trebor Bosch 2608585711
Trebor Irwin 10502795
Trebor Bosch 2608585704
Trebor Bosch 2608596343
Trebor Irwin 10502775
Trebor Irwin 10502788
Trebor Irwin 10502767
Trebor Irwin 10507719
Trebor Bosch 2608585706
Trebor Dewalt DT4583-QZ
Trebor Milwaukee 4932363707
Trebor Bosch 2608585712
Trebor Irwin 10502830
Trebor Bahco 9626-8