Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Brotsjer
(545)
Freser
(1 872)
Forsenking, avfasing, avgrading
(293)
Bor
(7 917)
Utstyr til roterende/vibrerende verktøy
(464)
Saging
(386)
Gjengeverktøy
(3 485)
Stansing, rifling, brosjing, valsing, gravering
(73)
Støpeutstyr
(17)
Olje og smøring til maskinering
(11)
Halvfabrikat
(6)
Maskinverktøytilbehør
(631)
Elektroerosjonsutstyr
(13)
Slipemidler
(4 693)
Se Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
Hullbor fres
(36)
Hakkfres
(421)
Massive bor
(6 135)
Borekroner
(22)
Bor med borekrone
(367)
Betongbor
(492)
Trebor
(355)
Bor
(87)
Se Bor
Rubix kategorier
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
Bor
Trebor
Trebor
Trebor
IR BLUE GROOVE 4X 6MM X 400MM
Trebor Irwin 10502830
Trebor Irwin
Se teknisk informasjon
Referanser
Irwin:
10502830
Rubix:
355052
Produsent:
10502830
Produktinformasjon : IR BLUE GROOVE 4X 6MM X 400MM
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
85,39
kr
Eks. mva
/
stykk
106,74
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Velg varianter (34)
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Trebor Irwin 10502751
Trebor Bosch 2608597649
Trebor Irwin 10502824
Trebor Bahco 9626-35
Trebor Bosch 2608597631
Trebor Irwin 10502832
Trebor Bosch 2608596393
Trebor Irwin 10502845
Trebor Bosch 2608597630
Trebor Bosch 2608585713
Trebor Irwin 10502762
Trebor Bosch 2608597167
Trebor Bosch 2608585709
Trebor Bosch 2608597177
Trebor Milwaukee 4932363676