Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
SIDEBØRSTE STANDARD KM 120/150 - 69067050 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69067050
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
69067050
Rubix:
6205966
Produsent:
69067050
EAN:
4002667810349
Produktinformasjon : SIDEBØRSTE STANDARD KM 120/150 - 69067050 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624130
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694550
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.997-345.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941180
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69067220
Tilbehør gulvrensere Kärcher 66540180
Tilbehør gulvrensere Kärcher 50428600
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732050
Tilbehør gulvrensere Kärcher MIDDEL ROOD 385MM
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624160
Tilbehør gulvrensere Kärcher 53947740
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69066410
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690170
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694710
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47620100