Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
Disc brush 200 - 69941180 - Kärcher
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941180
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
69941180
Rubix:
6459782
Produsent:
69941180
EAN:
4002667732849
Produktinformasjon : Disc brush 200 - 69941180 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69900090
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47620140
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694530
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64351970
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690230
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690170
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69039990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695220
Tilbehør gulvrensere Kärcher 66542020
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.762-251.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63699100
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62731800
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63709720
Tilbehør gulvrensere Kärcher 65410110
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69582340