Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
GUMMILIST OLJEBESTANDIGBR - 53947740 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 53947740
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
53947740
Rubix:
6210578
Produsent:
53947740
EAN:
4039784165960
Produktinformasjon : GUMMILIST OLJEBESTANDIGBR - 53947740 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732140
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69900090
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065630
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941120
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69070230
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.762-696.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.369-901.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.906-993.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 2.884-935.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694700
Tilbehør gulvrensere Kärcher 51152550
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64351970
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732130
Tilbehør gulvrensere Kärcher 86310300