Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
SKIVEBØRSTE,NATUR (BD 550) - 69058660 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69058660
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
69058660
Rubix:
6206110
Produsent:
69058660
EAN:
4002667288506
Produktinformasjon : SKIVEBØRSTE,NATUR (BD 550) - 69058660 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 86284870
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690020
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622670
Tilbehør gulvrensere Kärcher 86310300
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69066420
Tilbehør gulvrensere Kärcher 49050080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698910
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.907-736.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 40370130
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624050
Tilbehør gulvrensere Kärcher 5.401-210.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065320