Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
BØRSTE HVIT, BD 55/40 - 49050080 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 49050080
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
49050080
Rubix:
6212798
Produsent:
49050080
EAN:
4039784225343
Produktinformasjon : BØRSTE HVIT, BD 55/40 - 49050080 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698910
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624470
Tilbehør gulvrensere Kärcher 40393660
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694530
Tilbehør gulvrensere Kärcher 51152240
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.906-644.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.060-474.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.997-355.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065320
Tilbehør gulvrensere Kärcher 65410250
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63701380
Tilbehør gulvrensere Kärcher 51109220
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695070
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065640