Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
Disk BD 30/4 C - 66701290 - Kärcher
Tilbehør gulvrensere Kärcher 66701290
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
66701290
Rubix:
6456241
Produsent:
66701290
EAN:
4054278256122
Produktinformasjon : Disk BD 30/4 C - 66701290 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69900070
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690240
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64353530
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57621710
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056200
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69039990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62731360
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.369-078.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63709700
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47620140
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.762-392.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694680
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64354190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056910