Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
Adapter for fleksibelt munnstykke, 240 mm
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47620140
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
47620140
Rubix:
6252874
Produsent:
47620140
EAN:
4039784993945
Produktinformasjon : Adapter for fleksibelt munnstykke, 240 mm
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63701380
Tilbehør gulvrensere Kärcher 49050190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622110
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690240
Tilbehør gulvrensere Kärcher 40355790
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.906-644.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624460
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69060220
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065660
Tilbehør gulvrensere Kärcher 65410270
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624430
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63712060
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.037-166.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64353840
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63697290