Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
POLERINGSPADS, RØD (5 STK) - 63690240 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690240
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
63690240
Rubix:
6208767
Produsent:
63690240
EAN:
4002667188547
Produktinformasjon : POLERINGSPADS, RØD (5 STK) - 63690240 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63713540
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63693570
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698270
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63701380
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69063300
Tilbehør gulvrensere Kärcher 86310300
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.273-016.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732130
Tilbehør gulvrensere Kärcher 49050230
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732290
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056250
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47622520
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732150
Tilbehør gulvrensere Kärcher 40355790