Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
PADS, SORT DIA 432 MM (5 STK) - 63694730 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694730
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
63694730
Rubix:
6208748
Produsent:
63694730
EAN:
4002667564488
Produktinformasjon : PADS, SORT DIA 432 MM (5 STK) - 63694730 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056250
Tilbehør gulvrensere Kärcher 49050190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57621720
Tilbehør gulvrensere Kärcher 53320040
Tilbehør gulvrensere Kärcher 65410260
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624050
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69058650
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.907-736.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624430
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69058660
Tilbehør gulvrensere Kärcher 49050120
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63712060
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69062060
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69039950
Tilbehør gulvrensere Kärcher 74019080