Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
BØRSTEVALSE,SORT (BR 550) - 57621720 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57621720
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
57621720
Rubix:
6209805
Produsent:
57621720
EAN:
4002667157246
Produktinformasjon : BØRSTEVALSE,SORT (BR 550) - 57621720 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 28849690
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63712080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69582350
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698900
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63701380
Tilbehør gulvrensere Kärcher 65410290
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.369-472.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 5.401-210.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690170
Tilbehør gulvrensere Kärcher 86310300
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624100
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69063320
Tilbehør gulvrensere Kärcher 66542260
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69055030
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056260