Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
Diskbørste rød - 69941120 - Kärcher
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941120
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
69941120
Rubix:
6205306
Produsent:
69941120
EAN:
4002667727258
Produktinformasjon : Diskbørste rød - 69941120 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624460
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.273-210.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624150
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69582340
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69060760
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694550
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690160
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69063320
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69069950
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622100
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694710
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69039990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698980
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63697330