Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
PADHOLDER, HIGH SPEED - 63699010 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.369-901.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
6.369-901.0
Rubix:
6208703
Produsent:
6.369-901.0
EAN:
4039784072039
Produktinformasjon : PADHOLDER, HIGH SPEED - 63699010 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69900080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63712060
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63697890
Tilbehør gulvrensere Kärcher 86310300
Tilbehør gulvrensere Kärcher 65410270
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056910
Tilbehør gulvrensere Kärcher 66541190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69039950
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941180
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694710
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.762-696.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.997-357.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69066410
Tilbehør gulvrensere Kärcher 51152240
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.369-078.0