Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
Suction lip set standard 950mm/37in - 40393660 - Kärcher
Tilbehør gulvrensere Kärcher 40393660
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
40393660
Rubix:
6441446
Produsent:
40393660
EAN:
4054278885629
Produktinformasjon : Suction lip set standard 950mm/37in - 40393660 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69063310
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64353530
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.654-454.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69057730
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695110
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698260
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69039950
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695140
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624430
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69063320
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690170
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732150
Tilbehør gulvrensere Kärcher 51152550
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69900080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69067050