Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
PADS (5 STK.) GRØNN (OTIS) - 63695140 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695140
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
63695140
Rubix:
6208733
Produsent:
63695140
EAN:
4039784011434
Produktinformasjon : PADS (5 STK.) GRØNN (OTIS) - 63695140 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698280
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69066410
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47623320
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056250
Tilbehør gulvrensere Kärcher 49050190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69900080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065650
Tilbehør gulvrensere Kärcher 8.621-612.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69060650
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.273-210.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63711490
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732620
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698950
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690170