Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
KRAFTDYSE 40050 - 28845240 - KARCHER
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845240
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
28845240
Rubix:
6214266
Produsent:
28845240
EAN:
4039784184527
Produktinformasjon : KRAFTDYSE 40050 - 28845240 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47660240
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130370
Dyse høytrykksspyler Kärcher 57630160
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47632530
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26385260
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47639300
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47690060
Dyse høytrykksspyler Kärcher 47690010
Dyse høytrykksspyler Kärcher 6.415-440.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26406880
Dyse høytrykksspyler Kärcher 41170390
Dyse høytrykksspyler Kärcher 5.763-019.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26391880
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845230
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379000