Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Dyse høytrykksspyler
DYSE 40045 - 28845230 - KARCHER
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845230
Dyse høytrykksspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
28845230
Rubix:
6214267
Produsent:
28845230
EAN:
4039784184510
Produktinformasjon : DYSE 40045 - 28845230 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379030
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28833890
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.883-805.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 5.763-021.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 21130000
Dyse høytrykksspyler Kärcher 4.763-252.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379060
Dyse høytrykksspyler Kärcher 26379010
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845260
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.113-005.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28838040
Dyse høytrykksspyler Kärcher 2.883-400.0
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28837850
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28839260
Dyse høytrykksspyler Kärcher 28845400