Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
SKIVE - 51152960 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 51152960
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
51152960
Rubix:
6211477
EAN:
4002667116373
Produktinformasjon : SKIVE - 51152960 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
108,95
kr
Eks. mva
/
stykk
136,19
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 28843180
Hk renere deler Kärcher 28833220
Hk renere deler Kärcher 53163200
Hk renere deler Kärcher 47441680
Hk renere deler Kärcher 44271190
Hk renere deler Kärcher 63864650
Hk renere deler Kärcher 53322850
Hk renere deler Kärcher 69032780
Hk renere deler Kärcher 66316180
Hk renere deler Kärcher 5.584-085.0
Hk renere deler Kärcher 53651720
Hk renere deler Kärcher 55810070
Hk renere deler Kärcher 53216330
Hk renere deler Kärcher 69064930
Hk renere deler Kärcher 63626860