Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
BOLT - 53163200 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 53163200
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
53163200
Rubix:
6211171
EAN:
4002667123340
Produktinformasjon : BOLT - 53163200 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
116,24
kr
Eks. mva
/
stykk
145,30
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 28801730
Hk renere deler Kärcher 53370210
Hk renere deler Kärcher 28838160
Hk renere deler Kärcher 55850020
Hk renere deler Kärcher 55150960
Hk renere deler Kärcher 54040630
Hk renere deler Kärcher 44010720
Hk renere deler Kärcher 53213180
Hk renere deler Kärcher 63653780
Hk renere deler Kärcher 6.905-878.0
Hk renere deler Kärcher 50634870
Hk renere deler Kärcher 73433040
Hk renere deler Kärcher 47690320
Hk renere deler Kärcher 63620970
Hk renere deler Kärcher 47410120