Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
FJÆR - 53322850 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 53322850
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
53322850
Rubix:
6210938
EAN:
4002667127706
Produktinformasjon : FJÆR - 53322850 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
174,42
kr
Eks. mva
/
stykk
218,02
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 66222410
Hk renere deler Kärcher 51153510
Hk renere deler Viper 302002796
Hk renere deler Kärcher 57310390
Hk renere deler Kärcher 65050210
Hk renere deler Kärcher 53215460
Hk renere deler Kärcher 26417960
Hk renere deler Kärcher 74019210
Hk renere deler Kärcher 28825740
Hk renere deler Kärcher 28824100
Hk renere deler Kärcher 6.472-992.0
Hk renere deler Kärcher 54434980
Hk renere deler Kärcher 73061050
Hk renere deler Kärcher 74019160
Hk renere deler Kärcher 63620900