Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Brotsjer
(545)
Freser
(1 872)
Forsenking, avfasing, avgrading
(293)
Bor
(7 917)
Utstyr til roterende/vibrerende verktøy
(464)
Saging
(386)
Gjengeverktøy
(3 485)
Stansing, rifling, brosjing, valsing, gravering
(73)
Støpeutstyr
(17)
Olje og smøring til maskinering
(11)
Halvfabrikat
(6)
Maskinverktøytilbehør
(631)
Elektroerosjonsutstyr
(13)
Slipemidler
(4 693)
Se Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
Hullbor fres
(36)
Hakkfres
(421)
Massive bor
(6 135)
Borekroner
(22)
Bor med borekrone
(367)
Betongbor
(492)
Trebor
(355)
Bor
(87)
Se Bor
Rubix kategorier
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
Bor
Trebor
Trebor
Trebor
IR BLUE GROOVE 4X 14MM X 400MM
Trebor Irwin 10502835
Trebor Irwin
Se teknisk informasjon
Referanser
Irwin:
10502835
Rubix:
355057
Produsent:
10502835
Produktinformasjon : IR BLUE GROOVE 4X 14MM X 400MM
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
93,75
kr
Eks. mva
/
stykk
117,19
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Velg varianter (34)
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Trebor Irwin 10502782
Trebor Irwin 10502807
Trebor Bosch 2608596337
Trebor Bosch 2608596340
Trebor Irwin 10506626
Trebor Bahco 9626-22
Trebor Milwaukee 4932373363
Trebor Bosch 2608597640
Trebor Bosch 2608585726
Trebor Bosch 2608596396
Trebor Irwin 10502806
Trebor Irwin 10502744
Trebor Irwin 10502804
Trebor Bosch 2608597630
Trebor Dewalt DT4575-QZ