Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Mopping og skrubbemaskiner
Skuremaskin
Gulvvaskemaskin, BD 38/12 C Bp Pack *EU - 17834730 - Kärcher
Skuremaskin Kärcher 1.783-473.0
Skuremaskin Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
1.783-473.0
Rubix:
6467700
Produsent:
1.783-473.0
Produktinformasjon : Gulvvaskemaskin, BD 38/12 C Bp Pack *EU - 17834730 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Skuremaskin Kärcher 1.783-430.0
Skuremaskin Kärcher 1.783-228.0
Skuremaskin Kärcher 14802560
Skuremaskin Kärcher 1.783-467.0
Skuremaskin Nilfisk SC340 53 BD GO FULL 12V 105AH
Skuremaskin Nilfisk CM9084110010-02
Skuremaskin Nilfisk 9087341020
Skuremaskin Kärcher 11614330
Skuremaskin Kärcher 1.515-409.0
Skuremaskin Kärcher 1.783-311.0
Skuremaskin Kärcher 12911410
Skuremaskin Kärcher 1.783-480.0
Skuremaskin Kärcher 17371070
Skuremaskin Kärcher 1.127-069.0
Skuremaskin Kärcher 1.291-243.0