Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
GASS-STOPPEKRAN - 64123890 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 6.412-389.0
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
6.412-389.0
Rubix:
6208158
Produsent:
6.412-389.0
EAN:
4002667212143
Produktinformasjon : GASS-STOPPEKRAN - 64123890 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 66220210
Hk renere deler Kärcher 50641790
Hk renere deler Kärcher 53321400
Hk renere deler Kärcher 90011040
Hk renere deler Kärcher 64211240
Hk renere deler Kärcher 28834750
Hk renere deler Kärcher 6.392-071.0
Hk renere deler Kärcher 51102170
Hk renere deler Kärcher 63628570
Hk renere deler Kärcher 69060270
Hk renere deler Kärcher 50427350
Hk renere deler Kärcher 63623910
Hk renere deler Kärcher 50171360
Hk renere deler Kärcher 53323990
Hk renere deler Kärcher 73670180