Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Hk renere deler
DEKSEL - 50641790 - KARCHER
Hk renere deler Kärcher 50641790
Hk renere deler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
50641790
Rubix:
6211930
EAN:
4002667814903
Produktinformasjon : DEKSEL - 50641790 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
87,21
kr
Eks. mva
/
stykk
109,01
kr
Inkl. mva
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Hk renere deler Kärcher 73122790
Hk renere deler Kärcher 64212050
Hk renere deler Kärcher 5.032-648.0
Hk renere deler Kärcher 4.030-070.0
Hk renere deler Kärcher 50639570
Hk renere deler Kärcher 63650550
Hk renere deler Kärcher 51155200
Hk renere deler Kärcher 63431490
Hk renere deler Kärcher 5.401-129.0
Hk renere deler Kärcher 73620090
Hk renere deler Kärcher 5.411-148.0
Hk renere deler Kärcher 52620130
Hk renere deler Kärcher 28839960
Hk renere deler Kärcher 50510300
Hk renere deler Kärcher 51157980