Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Tilbehør høytrykksvasker
Foam lance DUO Advanced TR - 41120680 - Kärcher
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.112-068.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
4.112-068.0
Rubix:
6468546
Produsent:
4.112-068.0
EAN:
4054278956695
Produktinformasjon : Foam lance DUO Advanced TR - 41120680 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44216310
Tilbehør høytrykksvasker Viper 6401266
Tilbehør høytrykksvasker Nilfisk 107144272
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44210640
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 40701230
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 47442010
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.112-065.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 24200060
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 47440940
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26381820
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 54071080
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44215140
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44900010
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 41120320
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 43520120