Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Tilbehør høytrykksvasker
Understells-strålerør TR - 41120320 - Kärcher
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 41120320
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
41120320
Rubix:
6253726
Produsent:
41120320
EAN:
4054278259659
Produktinformasjon : Understells-strålerør TR - 41120320 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 47442010
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26382700
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 53946400
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44810560
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26377170
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.112-068.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 41300000
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44810500
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26381800
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 40702980
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 47440940
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.112-053.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 2.420-008.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 62861470
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 40700940