Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Lanse for høytrykkspyler
Jet pipe TR 400 mm - 41120240 - Kärcher
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 4.112-024.0
Lanse for høytrykkspyler Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
4.112-024.0
Rubix:
6468552
Produsent:
4.112-024.0
EAN:
4054278256894
Produktinformasjon : Jet pipe TR 400 mm - 41120240 - Kärcher
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Lanse for høytrykkspyler Viper NIL-106402191
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 47606650
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 47606640
Lanse for høytrykkspyler Viper 106403033
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 47606610
Lanse for høytrykkspyler Spartex 844916
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 4.760-667.0
Lanse for høytrykkspyler Nilfisk NIL-106402291
Lanse for høytrykkspyler Spartex 844911
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 4.112-007.0
Lanse for høytrykkspyler Viper 106402110
Lanse for høytrykkspyler Viper 106403032
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 6.394-654.0
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 2.643-240.0
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 4.112-000.0