Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Lanse for høytrykkspyler
Universal PLus Lanse u/dyse 65cm - Rett
Lanse for høytrykkspyler Viper 106403032
Lanse for høytrykkspyler Viper
Se teknisk informasjon
Referanser
Viper:
106403032
Rubix:
6251028
EAN:
4005337167767
Teknisk sammendrag
Lengde
610
mm
Produktinformasjon : Universal PLus Lanse u/dyse 65cm - Rett
Teknisk informasjon
Egenskaper
Lengde
610
mm
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Opprett PDF fra produktsiden
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Lanse for høytrykkspyler Viper 106403001
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 4.112-000.0
Lanse for høytrykkspyler Viper NIL-106402191
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 4.760-663.0
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 47606650
Lanse for høytrykkspyler Spartex 844911
Lanse for høytrykkspyler Viper 106403033
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 2.643-240.0
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 4.760-667.0
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 4.112-027.0
Lanse for høytrykkspyler Viper 106408251
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 41120480
Lanse for høytrykkspyler Spartex 844916
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 4.760-660.0
Lanse for høytrykkspyler Kärcher 47606640