Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
PAD, 170-HVIT - 69941200 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941200
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
69941200
Rubix:
6205304
Produsent:
69941200
EAN:
4002667732856
Produktinformasjon : PAD, 170-HVIT - 69941200 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 26389610
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69055260
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63709720
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695130
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57621710
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.321-198.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.997-345.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47622200
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.037-166.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732160
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698270
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64353530
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056910
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941120
Tilbehør gulvrensere Kärcher 65410390