Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
FEIEBØRSTEVALSE - 69065080 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69065080
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
69065080
Rubix:
6205995
Produsent:
69065080
EAN:
4039784037069
Produktinformasjon : FEIEBØRSTEVALSE - 69065080 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.037-166.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57621700
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.035-605.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 65410260
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698940
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941290
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69060650
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63709700
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694520
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63690170
Tilbehør gulvrensere Kärcher 40393660
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69066430
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63710780
Tilbehør gulvrensere Kärcher 40370130