Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Tilbehør høytrykksvasker
TRILLEVOGN - 66260430 - KARCHER
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 66260430
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
66260430
Rubix:
6207361
Produsent:
66260430
EAN:
4039784241992
Produktinformasjon : TRILLEVOGN - 66260430 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26381800
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 47442010
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 43520120
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 47440940
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44900010
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 28890750
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 41110460
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 41110320
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 40701640
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 54071130
Tilbehør høytrykksvasker Viper 6401266
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44215780
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26406790
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.111-030.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 40702980