Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Tilbehør høytrykksvasker
REDUKSJONSSTYKKE C40/C35 - 54071130 - KARCHER
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 54071130
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
54071130
Rubix:
6210526
Produsent:
54071130
EAN:
4002667753448
Produktinformasjon : REDUKSJONSSTYKKE C40/C35 - 54071130 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 54530260
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 24200060
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 43240150
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26378200
Tilbehør høytrykksvasker Spartex 855161
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 47623110
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44210640
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44900030
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44212360
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44211490
Tilbehør høytrykksvasker Nilfisk 107144272
Tilbehør høytrykksvasker Viper 25537
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 43211020
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44211860
Tilbehør høytrykksvasker Spartex 844895