Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
BØRSTEVALSE,(GML.:SORT, NY:HVIT) - 57622970 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622970
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
57622970
Rubix:
6209790
Produsent:
57622970
EAN:
4002667751888
Produktinformasjon : BØRSTEVALSE,(GML.:SORT, NY:HVIT) - 57622970 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 4.762-407.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.906-132.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732620
Tilbehør gulvrensere Kärcher 50428600
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622680
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695210
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69067220
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63697260
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941190
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698990
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69058640
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69510730
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64353840
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63698940
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69063750