Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
PADHOLDER, 160 - 69941190 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941190
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
69941190
Rubix:
6205305
Produsent:
69941190
EAN:
4002667727241
Produktinformasjon : PADHOLDER, 160 - 69941190 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 49050080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695090
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695210
Tilbehør gulvrensere Kärcher 50446900
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732290
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69055030
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69056250
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732140
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69051890
Tilbehør gulvrensere Kärcher 86284870
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695070
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.273-210.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 64901130
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694690
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69973590