Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Høytrykksvaskere
Deler og tilbehør høytrykksvasker
Tilbehør høytrykksvasker
ADAPTER - 54530160 - KARCHER
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 54530160
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
54530160
Rubix:
6210347
Produsent:
54530160
EAN:
4002667146707
Produktinformasjon : ADAPTER - 54530160 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 54071080
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26407320
Tilbehør høytrykksvasker Nilfisk 107144272
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44215780
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 43211010
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26381810
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 40602140
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44216310
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 4.421-068.0
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 44211870
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 41120320
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 40711500
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26399310
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 28631720
Tilbehør høytrykksvasker Kärcher 26377170