Søk etter artikkel, merke, nøkkelord eller annen referanse
no
Logg inn eller registrer deg
Våre produkter
Våre tjenester
Kataloger
Kontakt oss
Elektromotorer og industriell automasjon
(6 549)
Gir
(4 358)
Lagerteknologi og transmisjoner
(55 265)
Maskinering, kapp, slip, bor og gjenger
(20 466)
Pneumatikk, hydraulikk og prosess
(35 750)
Verktøy og måleutstyr
(24 246)
Verneutstyr, arbeidstøy, sikkerhet og hygiene
(27 695)
Vedlikehold og reparasjoner
(1 469)
Installasjon, montering og festemateriell
(34 473)
Maskiner og utstyr
(4 046)
Maskinverktøy
(64)
Heise-, løfte- og strekkutstyr
(451)
Interntransport
(99)
Rengjøringsmidler / utstyr
(2 542)
Klatreutstyr
(253)
Oppvarming, ventilasjon, avfukting, kjøling
(1)
Lageranlegg
(446)
Se Maskiner og utstyr
Høytrykksvaskere
(1 560)
Profesjonelle støvsugere og våt støvsugere
(623)
Gulvrengjøringsmaskiner
(340)
Deleavfetting - og rengjøringsutstyr
(19)
Se Rengjøringsmidler / utstyr
Rubix kategorier
Maskiner og utstyr
Rengjøringsmidler / utstyr
Gulvrengjøringsmaskiner
Deler og tilbehør gulvrensere
Tilbehør gulvrensere
VALSEPADAKSEL - 47621840 - KARCHER
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47621840
Tilbehør gulvrensere Kärcher
Se teknisk informasjon
Referanser
Kärcher:
47621840
Rubix:
6212993
Produsent:
47621840
EAN:
4002667332605
Produktinformasjon : VALSEPADAKSEL - 47621840 - KARCHER
Teknisk informasjon
Egenskaper
Vis UNSPSC/ECL@SS
Rapporter en feil med produktdata
Tilgjengelig – Leveringsdato på forespørsel
Legg i handlekurv
Ikke glem å logge inn for å se dine priser
Sjekk ut produktene våre fra relaterte kategorier
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69941200
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47622140
Tilbehør gulvrensere Kärcher 47624460
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63695080
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63694700
Tilbehør gulvrensere Kärcher 66540670
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.654-454.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69060540
Tilbehør gulvrensere Kärcher 57622100
Tilbehør gulvrensere Kärcher 63697280
Tilbehør gulvrensere Kärcher 62732070
Tilbehør gulvrensere Kärcher 51152240
Tilbehør gulvrensere Kärcher 6.273-206.0
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69067220
Tilbehør gulvrensere Kärcher 69900090